Zajęcia przedmiotowe



rok akademicki

 

2019/2020


 

 


 

prowadzący;            mgr Aleksandra Korpal

dzień tygodnia;       poniedziałek       - godz. 11:30 - 13:00

miejsce zajęć;          Uczelnia Państwowa budynek "F" sala 013



Garlicki Edmund
Gawlewicz Małgorzata
Gołda Urszula
Jurek Anna
Piegdoń Ewa
Pierożyńska Halina
Sokołowska Jolanta


 

 

 


 

Prowadzący :       mgr Ireneusz Tkacz
dzień tygodnia    Czwartek     godz. 17:00-18:30
miejsce zajęć:      SUTW  Sekretariat


Inauguracja zajęć w dniu 17 października (czwartek) 2019 r. o godz. 12:00 w sekretariacie SUTW



Brzostowska Alicja

Chrząszcz Czesława

Drwięga Danuta

Dudek Maria

Filipczak Maria

Kornasiewicz Anna

Krochmal Halina

Krzanowska Zofia

Marynowicz Marta

Radecka Maria

Rogała Danuta

Sewasttnowicz Halina

Stodolak Elżbieta

Walus Janina


 

 


Prowadzący :          mgr Ireneusz Tkacz
dzień tygodnia       Piątek            godz. 17:00-18:30
miejsce zajęć:         SUTW Sekretariat


 

 

Inauguracja zajęć w dniu 18 października (piątek) 2019 r. o godz. 12:00 w sekretariacie SUTW


 

Adamska Elżbieta

Czapor Elżbieta

Demkowska Anna

Dmitrzak Danuta

Garlicka Alicja

Kalemba Jolanta

Koncewicz Jadwiga

Kozimor Joanna

Lewicka Maria

Misiura Józef

Piekara Lucyna

Rychlicki Andrzej

Smolińska Ewa

Wójcik Grażyna


 

 


 

 

 

Lektorat języka niemieckiego

Prowadzący :         mgr Jadwiga Jagniszczak
dzień tygodnia:     czwartek      godz. 13:30  -  15:00
miejsce zajęć:        LO nr II w Sanoku


 inauguracja zajęć 18.10.2018 r.


Kullanda Anna
Lisowska Kazimiera
Rychlicki Andrzej
Staszkiewicz Marta

Wener Grażyna
Wilusz Halina
Żebrak Anna


 

 

 


Historia Sztuki

 Prowadzący zajęcia:    mgr Beata Bałut
Dzień tygodnia;             piątek    godz.  14:30
Miejsce zajęć;                Sekretariat SUTW


Uwaga !! Ważne !!

 

zajęcia w dniu

 

7 czerwca 2019 r.(piątek) o godz. 12:00


Bogaczewicz Anna

Hędrzak Maria

Jodłowska Irena
Kowenzowska Grażyna
Magusiak Bronisław
Magusiak Elżbieta
Niemiec Józef

Staniszewska Anna

Szeruga Halina
Wierzbicka Alicja
Wilkosz Wiesław

Wolwowicz Anna


 

 

 

 

Zdrowie – Aqua fitness /basen/

Prowadzący zajęcia:     mgr Magdalena Ćwikła
Dzień tygodnia;            środa         godz.9:00

Miejsce zajęć;   Cenrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku


 Ważny komunikat.

zmiana dnia tygodnia i godziny rozpoczęcia zajęć na

 

środę o godz. 9:00


 

 

Bagan Maria
Bekalik Zuzanna
Brzeżawska Danuta

Chytła Grażyna
Cichomaska Danuta
Chybiło Zofia

Dudek Maria

Dryjańska Władysława

Fejkiel Grażyna (I)
Fesnak Małgorzata
Fibuch Leokadia

Florek Bogusława

Gajewska Maria

Gagatko Krystyna

Graboń Teresa

Hassinger Maria

Hnat Maria

Hydzik Janusz

Hydzik Lucyna
Janus Maria
Janus Ryszard
Kapusta Zuzanna

Keck Małgorzata
Kędzior Józef

Kidawska Anna

Kowenzowska Grażyna

Kudła Bronisława

Kullanda Anna

Kunik Helena
Kurasz Czesława
Libura Halina

Łomnicka Gut Ewa
Magusiak Elżbieta
Magusiak Bronisław

Martuszewska Teresa

Mataczyńska Maria

Meissner Alicja
Milecka Maria

Niemiec Józef

Ohar Anna

Olearczyk Małgorzata
Oleniacz Wanda
Packanik Alina

Paszkiewicz Alina

Pelczar Helena

Podulka Irena
Prajzner Barbara

Pudło Alicja
Radoń Krystyna

Rogała Danuta

Rozum Krystyna

Rudy Bogusława

Sadowska Janina
Sala Mieczysława
Sałak Maria
Sawicka Stanisława
Staszkiewicz Marta
Szul Zofia
Szeruga Halina

Szuryn Iwona

Tara Jania
Torma Henryka

Wilk Teresa
Wolanska Antonina

Woźniczyszyn Zofia
Żebrak Anna

Żubryd Renata


 

 

 


Zdrowie - gimnastyka na sali gimnastycznej

Prowadzący zajęcia:   mgr Anna Dalska Kindlarska
Dzień tygodnia;         poniedziałek     godz. 9:00 - 9:45  (zmiana godz.)

                                      piątek                  godz. 9:30 - 10:15
Miejsce zajęć;              sala    CSD PWSZ Sanok


 

Brzeżawska Danuta

Cecuła Genowefa             2x

Cichomska Danuta

Dutkiewicz Janina           2x
Fejkiel Grażyna                2x
Florek Bogusława            2x

Furtak Danuta

Gazdowicz Drwięga Janina
Gliściak Małgorzata

Hydzik Lucyna
Janus Maria                       2x
Kędzior Józef                     2x

Kmonk Małgorzata
Kowenzowska Grażyna    2x

Kullada Anna                     2x
Lewicka Maria
Magusiak Bronisława       2x
Magusiak Elżbieta             2x

Martuszewska Teresa
Meissner Alicja
Niemiec Józef                     2x

Płoskoń Walentyna
Rozum Krystyna

Rycyk Maria

Sala Mieczysława
Sokołowska Jolanta

Sołopatycz Krystyna
Torma Henryka


 

 

 


Informatyka - kurs komputerowy

Prowadzący zajęcia:     mgr
Dzień tygodnia;                 
Miejsce zajęć;               Szkoła Podstawowa nr


 termin i miejsce inauguracji w załatwianiu