Zajęcia przedmiotowe



pilny komunikat !!

 

Sekretariat Sanockiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku przyjmuje zgłosznie chętnych do obejrzenia filmu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Wyszyński - zemsta czy przebaczenie"

 

w dniu

29 paździenika (piątek) 2021 r. o godz. 10:30

w Sanockim Domu Kultury.

 

Bilet wstępu na seans filmowy - promocyjnie 6,00 zł/osoba.

 

ZAPRASZAMY.


 

 


Sekretariat

 

Sanockiego

 

Uniwersytetu Trzeciego Wieku

 

im. Jana Grodka w Sanoku

 

prowadzi zapisy słuchaczy na

 

nowy rok akademicki

 

2021/2022


 


rok akademicki

 

2021/2022


 

 

 


Prowadzący :          mgr Teresa Perkołup        
dzień tygodnia     
miejsce zajęć:         SUTW Sekretariat

 

 

 


inauguracja zajęć 25 (poniedziałek) października 2021 r. o godz. 15:30 w sekretariacie SUTW


Barczyk Bożena
Chiosea-Polańska Lucyna
Cieszanowska Bogusława
Demkowska Anna
Dmitrzak Danuta
Dziok Danuta
Garlicka Alicja
Garlicki Edmund
Gawlewicz Małgorzata
Karolczuk Jolanta
Kopeć Marian
Krzanowska Zofia
Lalik Barbara
Marynowicz Marta (popołudnie)
Ołowiańczyk Róża Barbara

Paszkiewicz Alina
Przybytek Helena
Rogała Danuta
Rychlicki Andrzej
Sewastynowicz Halina
Szuryn Iwona
Wójcik Grażyna
Ziaja Danuta
Ziemiańska Danuta


 

 Lektorat języka niemieckiego

Prowadzący :          mgr  Grażyna  Osieczko
dzień tygodnia:      wtorek      godz. 10:30 
miejsce zajęć:         siedziba Sanockiego UTW

 

 

 


inauguracja zajęć z języka niemieckiego

w dniu 26 października 2021 r. o godz. 10:30


Borczyk Tadeusz
Cichomska Danuta

Czerwińska Elżbieta
Demkowska Anna
Furtak Danuta

Gromada Grażyna

Gwara Bożena
Karolczuk Bogdan
Kopeć Marian
Kullanda Anna
Lisowska Kazimiera
Paszkiewicz Alina
Rogała Danuta
Rychlicki Andrzej
Staszkiewicz Marta

Walus Janina
Wener Grażyna
Wilusz Halina
Żebrak Anna


 

Historia sztuki

Prowadzący zajęcia: 
Dzień tygodnia;            
Miejsce zajęć;                Sekretariat SUTW

 

 

 


 trwają zapisy i uzgodnienia


Bogaczewicz Anna
Bulwan Maria
Hędrzak Maria
Krzanowska Zofia
Magusiak Bronisław
Magusiak Elżbieta
Niemiec Józef
Wilkosz Wiesław 


 

 

 

 

Zdrowie – Aqua fitness /basen/

Prowadzący zajęcia:     mgr  Magda Ćwikła
Dzień tygodnia;             piątek    g0dz. 10:15

Miejsce zajęć;  Centrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku


inauguracja zajęć na basenie w dniu 22 paździenika 2021


Buczek Teresa
Bulwan Maria
Cichomska Danuta
Cieszanowska Bogusława

Drozd Barbara
Dudek Maria Barbara

Fejkiel Grażyna
Florek Bogusława
Janus Maria
Janus Ryszard

Jędrzejek Benedykta
Keck Małgorzata

Kędzior Józef
Kidawska Anna
Kornasiewicz Anna
Krzanowska Zofia

Kudła Bronisława
Kullanda Anna
Magusiak Bronisław
Magusiak Elżbieta
Maksym Danuta
Niemiec Józef
Olearczyk Małgorzata
Oleniacz Wanda
Ołowiańczyk Róża Barbara
Parucha Bożena
Polańska Wiesława
Popko Ryszarda
Przybytek Helena
Pudło Alicja
Rochacewicz Antonina
Rogała Danuta

Sala Mieczysława

Sawicka Stanisława

Staszkiewicz Marta
Torma Henryka


 

 

 

 


Zdrowie - gimnastyka na sali gimnastycznej

Prowadzący zajęcia:  mgr  Maria  Szalankiewicz - Skoczyńska
Dzień tygodnia;         poniedziałek     godz. 9:00
Miejsce zajęć;             sala    CSD PWSZ Sanok

 


inauguracja zajęć w dniu 25 października 2021 r. o godz. 9-tej


Adamska Elżbieta
Bodziak Krystyna
Buczek Teresa
Cichomska Danuta
Cieszanowska Bogusława
Dudek Maria Barbara

Fejkiel Grażyna
Florek Bogusława
Janus Maria
Janus Ryszard
Kaczor Danuta
Kidawska Anna
Kornasiewicz Anna
Krzanowska Zofia
Kullanda Anna
Lalik Barbara
Lisowska Kzimiera
Magusiak Bronisław
Magusiak Elżbieta
Maksym Danuta

Mądry Lucyna
Niemiec Józef
Oleniacz Wanda
Ołowiańczyk Róża Barbara
Polańska Wiesława
Ziemiańska Danuta 


 

 

 


Informatyka - kurs komputerowy

Prowadzący zajęcia:    
Dzień tygodnia;                     
Miejsce zajęć;

                  


inauguracja zajęć 25 października (poniedziałek) godz. 11:00

Podkarpacka Szkoła Przedsiębioczości ul. Piłsudskiego 8 (obok hali targowej)


Bodziak Krystyna

Buczek Teresa

Brzostowska Alicja

Chrząszcz Czesława
Dołoszyński Marian
Dorosz Tomasz

Drwięga Danuta
Florek Bogusława

Kmonk Dariusz

Koncewicz-Żyłka Maria
Kopeć Marian

Mataczyńska Maria
Niemiec Józef
Pachura Bożena
Popko Ryszarda
Przybytek Helena
Reczek Anna

Romanowska Elżbieta
Tomaszkiewicz Leszek