Zajęcia przedmiotowe



rok akademicki

 

2019/2020


 

zaplanowane zajęcia

 

odwołane



 


 

prowadzący;        mgr Aleksandra Korpal

dzień tygodnia;   poniedziałek - godz. 11:30 - 13:00

miejsce zajęć;      Uczelnia Państwowa budynek "F" sala 013



Barczyk Bożena

Garlicki Edmund
Gawlewicz Małgorzata
Gołda Urszula
Jurek Anna

Olearczyk Janusz
Piegdoń Ewa
Pierożyńska Halina
Sokołowska Jolanta

Szuryn Iwona


 

 


Prowadzący :          mgr Ireneusz Tkacz
dzień tygodnia       środa            godz. 12:00-13:30
miejsce zajęć:         SUTW Sekretariat


 

 

Bernatowicz Teresa

Demkowska Anna

Dmitrzak Danuta

Hatylak Halina

Kalemba Jolanta

Kozimor Joanna

Misiura Józef

Piekara Lucyna

Rychlicki Andrzej

Sewastynowicz Halina

Smolińska Ewa

Walus Janina

Wójcik Grażyna


 

 


 

 

 

 


 

Prowadzący :       mgr Ireneusz Tkacz
dzień tygodnia    Środa     godz.13:40 - 15:10
miejsce zajęć:      SUTW  Sekretariat


Buczek Teresa

Chrząszcz Czesława

Drwięga Danuta

Dudek Maria

Filipczak Maria

Koncewicz Jadwiga

Kornasiewicz Anna

Krochmal Halina

Krzanowska Zofia

Lemisz Małgorzata

Marynowicz Marta

Radecka Maria

Rogała Danuta

Stodolak Elżbieta

Wilk Anna

Ziaja Danuta


 


Prowadzący : mgr Ireneusz Tkacz
dzień tygodnia poniedziałek godz. 16:00-17:30
miejsce zajęć: SUTW Sekretariat


 

 

 

Adamska Elżbieta

Czapor Elżbieta

Czapor Maciej

Dmitrzak Danuta

Dziok Danuta

Garlicka Alicja

Gembalik Teresa

Marynowicz Marta

Masio Kazimierz

Kalemba Jolanta

Pełechowicz Maria

Walus Janina


 

 

 

Lektorat języka niemieckiego

Prowadzący :         mgr Jadwiga Jagniszczak
dzień tygodnia:     wtorek       godz. 14:10
miejsce zajęć:        LO nr II w Sanoku

 


Czerwińska Elżbieta

Demkowska Anna

Furtak Danuta

Gromala Grażyna

Gwara Bożena

Kullanda Anna
Lisowska Kazimiera
Rychlicki Andrzej

Rogala Danuta

Staszkiewicz Marta
Walus Janina

Wener Grażyna

Wilusz Halina


 

 

 


Historia Sztuki

 Prowadzący zajęcia: 
Dzień tygodnia;            
Miejsce zajęć;                Sekretariat SUTW


 


 


 

 

 

 

Zdrowie – Aqua fitness /basen/

Prowadzący zajęcia:     mgr Magdalena Ćwikła
Dzień tygodnia;            wtorek      g0dz. 13:00

Miejsce zajęć;   Cenrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku


 inauguracja zajęć w dniu 26 listopada 2019 r. godz. 13:00


Brzeżawska Danuta
Cichomska Danuta
Chybiło Zofia
Dudek Maria
Fejkiel Grażyna
Florek Bogusława

Kapusta Zuzanna
Keck Małgorzata
Kędzior Józef
Kidawska Anna

Klimek Lucyna
Kosztołowicz Barbara
Kowenzowska Grażyna
Kullanda Anna
Kurasz Czesława
Lewicka Maria
Magusiak Bronisław
Magusiak Elżbieta

Marczak Ewa
Niedzielska Alicja
Niemiec Józef
Oleniacz Wanda

Popko Ryszarda
Rogała Danuta
Rudy Bogusława
Szybist Krystyna
Torma Henryka
Wener Grażyna
Wojtowicz Janina

Zabiega Halina

Zapotoczny Ewa
Ziaja Danuta
Żebrak Anna


 

 

 


Zdrowie - gimnastyka na sali gimnastycznej

Prowadzący zajęcia:   mgr Magda Ćwikła
Dzień tygodnia;          piątek           godz. 11:30
Miejsce zajęć;              sala    CSD PWSZ Sanok


 

Adamska Elżbieta

Bagan Maria

Brzeżawska Danuta

Cieszanowska Bogusława

Chrząszcz Czesława

Drozd Barbara

Dryjańska Władysława

Dudek Maria

Dutkiewicz Janina

Fejkiej Grażyna

Filar Jolanta

Florek Bogusława

Gazdowicz-Drwiega Janina

Gliściak Małgorzata

Janus Maria

Janus Ryszard

Kędzior Józef

Kmonk Małgorzata

Kosztołowicz Barbara

Kowenzowska Grażyna

Kullanda Anna

Lewicka Maria

Magusiak Bronisław

Magusiak Elżbieta

Niedzielska Alicja

Polańska Genowefa

Popko Ryszarda

Torma Henryka

Wolwowicz Anna


 

 

 


Informatyka - kurs komputerowy

Prowadzący zajęcia:     mgr Kinga Bocoń
Dzień tygodnia;             wtorek      9:00 - 10:30

                                        czwartek  9:00 - 10:30
Miejsce zajęć;                Podkarpacka Szkoła Przedsiębiorczości

                                         ul Piłsudskiego 8            


 inauguracja 10 marca 2020 r. godz. 9:00


Błaż Barbara

Buczek Teresa

Chrząszcz Czesława

Drozd Jadwiga

Koncewicz-Robel Apolonia

Koncewicz-Żyłka Maria

Masio Kazimierz

Szymański Zdzisław

Zając Maria