Zajęcia przedmiotowe



Zdrowych i wesołych wakacji


 


rok akademicki

 

2018/2019


 

 


 

prowadzący;         mgr Aneta Zaleska

dzień tygodnia;   poniedziałek   godz.13.00 - 14.30

miejsce zajęć;      PWSZ Budynek D sala 001


 

Adamska Elżbieta

Czerwińska Elżbieta

Dmitrzak Małgorzata

Kalemba Jolanta

Koncewicz Jadwiga

Lewicka Maria  (Wanda)

Niemiec Józef

Piekara Lucyna


 

 


prowadzący;            mgr Alina Dulęba

dzień tygodnia;     środa     godz. 13:30 - 15:00

miejsce zajęć;         PWSZ budynek "F" sala 013


 

Uwaga!

zmiana miejsca i godzin zajęć.


 

Dmitrzak Małgorzata

Fal Janusz

  Jaremi Henryka
  Kozimor Joanna
  Szymbara Barbara
  Wójcik Grażyna
   Zielińska Małgorzata

 

 

 

prowadzący;          mgr Alina Dulęba

dzień tygodnia;   poniedziałek        13:00 - 14:30

miejsce zajęć;       PWSZ budykek "F" sala 107



 

Uwaga !

zmana miejsca i godzin zajęć.

Czapor Elżbieta

Czapor Maciej

Dmitrzak Danuta
Dziok Danuta

Garlicka Alicja

Gembalik Teresa

Kwolek Bogusława

Masio Kazimierz

Pełechowicz Maria

Piotrowski Marian

Radwańska Maria

Strzelecka Ewa


 

 

 

 

 


prowadzący;        mgr Aleksandra Korpal

dzień tygodnia;     czwartek - godz. 9:40 - 11:20

miejsce zajęć;        PWSZ Budynek F sala 013



Barczyk Bożena

Bernatowicz Teresa

Bulwan Maria
Demkowska Anna
Hatylak Halina
Krzywonos Ewa
Mądry Maria

Misiura Józef
Oleszek Jan
Radwańska Bogumiła

Rychlicki Andrzej

Smolińska Ewa
Szuryn Iwona


 

 


 

prowadzący;            mgr Aleksandra Korpal

dzień tygodnia;       Czwartek       - godz. 11:20 - 12:50

miejsce zajęć;         PWSZ budynek "F" sala 014



Garlicki Edmund
Gawlewicz Małgorzata
Gołda Urszula
Jurek Anna
Piegdoń Ewa
Pierożyńska Halina
Sokołowska Jolanta


 

 

 


 

Prowadzący :       mgr Ireneusz Tkacz
dzień tygodnia    Czwartek     godz. 17:00-18:30
miejsce zajęć:      SUTW  Sekretariat



Borek Anna   ?

Fornal Jolanta

Mróz Barbara

Lewicka Jolanta

Lewicki Stanisław

Lisowska Ryszarda

Rozum Krystyna

Statkiewicz Jan

Tarnawska Ewa   ?

Wilk Teresa


 

 


Lektorat języka francuskiego

Prowadzący zajęcia:     mgr Agnieszka Wal

Dzień tygodnia;            wtorek    godz. 17:00                                        
Miejsce zajęć:                sekretariat SUTW



Barszczewska Menio Iwona

Futyma Janina
Futyma Ryszard
Karwieńcz Janina
Kwasiżur Sabina
Radwańska Bogumiła
Romanowska-Ramer Elżbieta
Wilk Teresa


 

 

 

Lektorat języka niemieckiego

Prowadzący :         mgr Jadwiga Jagniszczak
dzień tygodnia:     czwartek      godz. 13:30  -  15:00
miejsce zajęć:        LO nr II w Sanoku


 inauguracja zajęć 18.10.2018 r.


Kullanda Anna
Lisowska Kazimiera
Rychlicki Andrzej
Staszkiewicz Marta

Wener Grażyna
Wilusz Halina
Żebrak Anna


 

 

 


Historia Sztuki

 Prowadzący zajęcia:    mgr Beata Bałut
Dzień tygodnia;             piątek    godz.  14:30
Miejsce zajęć;                Sekretariat SUTW


Uwaga !! Ważne !!

 

zajęcia w dniu

 

7 czerwca 2019 r.(piątek) o godz. 12:00


Bogaczewicz Anna

Hędrzak Maria

Jodłowska Irena
Kowenzowska Grażyna
Magusiak Bronisław
Magusiak Elżbieta
Niemiec Józef

Staniszewska Anna

Szeruga Halina
Wierzbicka Alicja
Wilkosz Wiesław

Wolwowicz Anna


 

 

 

 

Zdrowie – Aqua fitness /basen/

Prowadzący zajęcia:     mgr Magdalena Ćwikła
Dzień tygodnia;            środa         godz.9:00

Miejsce zajęć;   Cenrum Rehabilitacji i Sportu w Sanoku


 Ważny komunikat.

zmiana dnia tygodnia i godziny rozpoczęcia zajęć na

 

środę o godz. 9:00


 

 

Bagan Maria
Bekalik Zuzanna
Brzeżawska Danuta

Chytła Grażyna
Cichomaska Danuta
Chybiło Zofia

Dudek Maria

Dryjańska Władysława

Fejkiel Grażyna (I)
Fesnak Małgorzata
Fibuch Leokadia

Florek Bogusława

Gajewska Maria

Gagatko Krystyna

Graboń Teresa

Hassinger Maria

Hnat Maria

Hydzik Janusz

Hydzik Lucyna
Janus Maria
Janus Ryszard
Kapusta Zuzanna

Keck Małgorzata
Kędzior Józef

Kidawska Anna

Kowenzowska Grażyna

Kudła Bronisława

Kullanda Anna

Kunik Helena
Kurasz Czesława
Libura Halina

Łomnicka Gut Ewa
Magusiak Elżbieta
Magusiak Bronisław

Martuszewska Teresa

Mataczyńska Maria

Meissner Alicja
Milecka Maria

Niemiec Józef

Ohar Anna

Olearczyk Małgorzata
Oleniacz Wanda
Packanik Alina

Paszkiewicz Alina

Pelczar Helena

Podulka Irena
Prajzner Barbara

Pudło Alicja
Radoń Krystyna

Rogała Danuta

Rozum Krystyna

Rudy Bogusława

Sadowska Janina
Sala Mieczysława
Sałak Maria
Sawicka Stanisława
Staszkiewicz Marta
Szul Zofia
Szeruga Halina

Szuryn Iwona

Tara Jania
Torma Henryka

Wilk Teresa
Wolanska Antonina

Woźniczyszyn Zofia
Żebrak Anna

Żubryd Renata


 

 

 


Zdrowie - gimnastyka na sali gimnastycznej

Prowadzący zajęcia:   mgr Anna Dalska Kindlarska
Dzień tygodnia;         poniedziałek     godz. 9:00 - 9:45  (zmiana godz.)

                                      piątek                  godz. 9:30 - 10:15
Miejsce zajęć;              sala    CSD PWSZ Sanok


 

Brzeżawska Danuta

Cecuła Genowefa             2x

Cichomska Danuta

Dutkiewicz Janina           2x
Fejkiel Grażyna                2x
Florek Bogusława            2x

Furtak Danuta

Gazdowicz Drwięga Janina
Gliściak Małgorzata

Hydzik Lucyna
Janus Maria                       2x
Kędzior Józef                     2x

Kmonk Małgorzata
Kowenzowska Grażyna    2x

Kullada Anna                     2x
Lewicka Maria
Magusiak Bronisława       2x
Magusiak Elżbieta             2x

Martuszewska Teresa
Meissner Alicja
Niemiec Józef                     2x

Płoskoń Walentyna
Rozum Krystyna

Rycyk Maria

Sala Mieczysława
Sokołowska Jolanta

Sołopatycz Krystyna
Torma Henryka


 

 

 


Informatyka - kurs komputerowy

Prowadzący zajęcia:     mgr
Dzień tygodnia;                 
Miejsce zajęć;               Szkoła Podstawowa nr


 termin i miejsce inauguracji w załatwianiu