Polecamy słuchaczom 

 

 

Komunikat!

 

 

 

 

W ramach współpracy  z Warsztatami Terapii Zajęciowej

w Sanoku

Sekretariat Sanockiego U T W

prowadzi zbiórkę: włóczki, wstążek, korali, guzików, pasmanterii - które będą wykorzystane do prac artystycznych przez uczestników Warsztatów.


 

 


Komunikat !

 

Chciałabym przedstawić Państwu portal dedykowany osobą starszym. Senior24h.pl to przyjazna przestrzeń Internetu dla seniora. Po przez kampanię społeczną Teraz Senior! staramy się zmienić myślenie o ludziach starszych i walczyć z ich wykluczeniem cyfrowym.

Nasze hasło: „Przyszłość! Nie starość” motywuje do wychodzenia poza schematyczne myślenie o tym, co czeka nas wszystkich i do weryfikacji oczekiwań względem tego, co przed nami. Zależy nam na zaangażowaniu szerokiego grona osób, firm i instytucji szczerze zainteresowanych tematyką senioralną i szeroko rozumianą gospodarką senioralną.

Zachęcam również do publikacji treści na naszej stronie i polubienia naszego profilu na FB : https://www.facebook.com/senior24h/

 

Serdecznie Pozdrawiam  - Nikola Sadowska


 


 

 

 

 

 

 

Serwis internetowy www.NaszSenior.pl regularnie publikuje interesujące artykuły na tematy bieżące, zdrowotne, finansowe, czy kulinarne, które dotyczą osób starszych.
Serwisowi internetowemu towarzyszy profil www.facebook.com/naszsenior w portalu Facebook.
Informacje przez nas publikowane spotykają się z dużym zainteresowaniem czytelników. Dzielą się oni z naszą redakcją swoimi opiniami, co pozwala nam na rozszerzanie oraz doskonalenie poruszanych tematów.

 

Jeżeli chcesz poczytać wpisz poniższy link do przglądarki.

Link;
http://naszsenior.pl/?wysija-page=1&controller=email&action=view&email_id=3&wysijap=subscriptions&user_id=339


 

 


Zapraszamy serdecznie do lektury nowego, bezpłatnego czasopisma
"Nasz Senior"
Pobierz i wydrukuj

W ostatnich miesiącach wielokrotnie czytelnicy serwisu www.naszsenior.pl zwracali się do nas z prośbą o udostępnienie wersji drukowanej artykułów prezentowanych na stronie internetowej. Jest wiele zainteresowanych osób, które nie posługują się komputerem a z chęcią zapoznałyby się z opracowaniami publikowanymi w naszym serwisie.
Z myślą o nich proponujemy uzupełnienie dotychczasowej, internetowej formy kontaktu między nami.
„Nasz Senior” jest czasopismem bezpłatnym i jest udostępniany na portalu internetowym – www.naszsenior.pl – w formie pliku PDF.
Plik w tym formacie należy otworzyć przy pomocy powszechnie dostępnych programów. Na pewno znajdą się pasjonaci lub przyjaciele, którzy dadzą sobie doskonale radę z tym zadaniem. Dzięki temu możecie samodzielnie wydrukować swój egzemplarz.
Redakcja „Nasz Senior” wyraża zgodę na bezpłatny wydruk udostępnianych na portalu internetowym – www.naszsenior.pl wydań czasopisma w niezmienionej formie, w dowolnej ilości i prosimy o udostępnianie ich wśród swoich przyjaciół i znajomych.
Mamy głęboką nadzieję, że dzięki tej nietypowej formie (wydrukuj sobie i znajomym) czasopismo „Nasz Senior” będzie wydawane bezpłatnie w cyklu miesięcznym.


 

[pobierz] 0.9 MB interakcje

warto przeczytać

[pobierz] 1.0 MB co-wiemy-o-zubrze

warto przeczytać

 

[pobierz] 0.3 MB co-wiemy-o-wilku

warto przeczytać

 

[pobierz] 0.4 MB co-wiemy-o-niedzwiedziu

warto przeczytać

"Niczego nie żałuję - wspomnienia" - Czesława Kurasz
"Niczego nie żałuję - wspomnienia" - Czesława Kurasz
Podsumowanie Redyku Karpackiego
"Cudze chwalicie, swego nie znacie...
... sami nie wiecie co posiadacie"