Zajęcia przedmiotowe



Komunikat.

 

Prowadzimy zapisy na zajęcia gimnastyczne

w nowej Sali Gimnastycznej -

Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku.

Planowane zajęcia mają charakter relaksacyjny

(możliwość korzystania z siłowni)

 

Zapisy prowadzi sekretariat SUTW.


 


rok akademicki

 

2017/2018


 

 


Lektorat języka angielskiego

Grupa "0"

 

 

 

 

prowadzący;             mgr Aneta Zaleska

dzień tygodnia;        wtorek      godz. 9:00

miejsce zajęć;           PWSZ budynek  ,,F'' sala 107


 

  1.  Adamska Elżbieta
  2.  Chrzanowska Maria
  3.  Czerwińska Elżbieta
  4.  Czerwiński Jan
  5.  Dryjańska Władysława
  6.  Hędrzak Maria
  7.  Hędrzak Jerzy
  8.  Lewicka Jolanta
  9.  Lewicka Maria
  10.  Lisowska Ryszarda
  11.  Ryba Alfreda
  12.  Finder Arkadiusz
  13.  Mazur Janina

 osoby zgłoszone

Lektorat języka angielskiego II rok

prowadzący;          mgr Alina Dulęba

dzień tygodnia;    czwartek  godz. 8:00 - 9:40

miejsce zajęć;       PWSZ budynek "F" sala

 

 

 

 

1. Głuszko Andrzej
2. Lipińska Marta
3. Masio Kazimierz
4. Piotrowski Marian
5. Posadzka Janina

6. Radwańska Maria

7. Pełechowicz Maria

 

 

 


Lektorat języka angielskiego

II rok

 

 

 

prowadzący;            mgr Alina Dulęba

dzień tygodnia;      czwartek     godz. 9:40 - 11:10

miejsce zajęć;          PWSZ budynek "F"   sala

 


1.   Czapor Elżbieta
2.   Czapor Maciej
3.   Dmitrzak Danuta
4.   Gębalik Teresa

5.   Rychter Teresa
6.   Strzelecka Ewa

7.   Kwolek Bogusława


 * osoby zgłoszone

*  osoby nie zgłoszone


 

prowadzący;         mgr Aleksandra Korpal

dzień tygodnia;   czwartek       godz. 11:20

miejsce zajęć;       PWSZ budynek "F" sala 14

 

 


1.   Bernatowicz Teresa

2.   Bulwan Maria
3.   Demkowska Anna
4.   Hatylak Halina

5.   Krzywonos Ewa
6.   Misiura Józef
7.   Nowak Danuta
8.   Oleszek Jan

9.   Radwańska Bogumiła

10. Szubert Marta

11.  Szuryn Iwona

12.  Jadam Barbara


 * osoby zgłoszone

 

 


Lektorat języka angielskiego

 

prowadzący;            mgr Aleksandra Korpal

dzień tygodnia;   wtorek  godz.  9:40 - 11:10

miejsce zajęć;          PWSZ budynek "F"  sala nr 14

 


1.  Gawlewicz Małgorzata

2.  Gołda Urszula
3.  Jurek Anna
4.  Piegdoń Ewa
5.  Pierożyńska Halina
6.  Sokołowska Jolanta


 * osoby zgłoszone

 * osoby nie zgłoszonewtorek

 


Lektorat języka angielskiego

Prowadzący :      mgr Beata Wojtowicz
dzień tygodnia    czwartekk   godz. 15:15
miejsce zajęć:     Sekretariat SUTW (budynek F)


1.   Bagan Maria

2.   Borek Anna

3.   Gliściak Małgorzata

4.   Rozum Krystyna

5.   Ryniak Stanisława

6.   Siwadłowska Róża

7.   Statkiewicz Jan

8.   Szafran Waldemar

9.   Tarnawska Ewa

10. Wilk Teresa

11.  Wróbel Stanisław


 * osoby zgłoszone

 * osoby nie zgłoszone

 

 


Lektorat języka francuskiego

 Prowadzący zajęcia:     mgr Agnieszka Wal
Dzień tygodnia;     poniedziałek  godz. 17:00
Miejsce zajęć:                 sekretariat SUTW

 


 

1. Futyma Janina

2. Futyma Ryszard
3. Karwieńcz Janina
4. Kwasiżur Sabina
5. Radwańska Bogumiła
6. Romanowska-Ramer Elżbieta

7. Barszczewska - Menio Iwona


 osoby zgłoszone

* osoby nie zgłoszone

 

Lektorat języka niemieckiego

Prowadzący :     mgr Jadwiga Jagniszczak
dzień tygodnia:  czwartek      godz. 13:30
miejsce zajęć:     LO nr II w Sanoku


 

 

1.    Brania Anna
2.   Borczyk Tadeusz
3.   Furtak Danuta
4.   Graboń Teresa

5.   Kmonk Małgorzata

6.   Kullanda Anna
7.   Podulka Irena

8.   Przystasz Anna
9.   Romerowicz Halina

10. Staszkiewicz Marta

11.  Wilusz Halina
12.  Żebrak Anna

13. Jajko Dorota

14. Rogała Danuta

15. Paszkiewicz Alina

16. Pastuszak Danuta


* osoby zgłoszone

* osoby nie zgłoszone

 

 


Historia Sztuki

 Prowadzący zajęcia:    mgr Beata Bałut
Dzień tygodnia;            wtorek       godz. 11:00
Miejsce zajęć;               PWSZ w Sanoku budynek /F/ aula


 

1.     Błażowska Anna
2.    Bogaczewicz Anna

3.    Cecuła Genowefa
4.    Kowenzowska Grażyna

5.    Magusiak Bronisław
6.    Magusiak Elżbieta

7.    Nieniec Józef
8.    Postawa Lucyna
9.    Staniszewska Anna

10.  Wierzbicka Alicja

11.  Wilkosz Wiesław
12.   Wolwowicz Anna
13.   Zubik Elżbieta


 

 

 

 

Zdrowie – Aqua fitness /basen/

Prowadzący zajęcia: mgr Magdalena Ćwikła
Dzień tygodnia;          piątek           godz. 11:00

Miejsce zajęć; Basen MOSiR w Sanoku ul. Królowej Bony


Komunikat !!

Z uwagi na rozbudowę basenu

zajęć w II semestrze nie prowadzimy


1.     Bekalik Zuzanna
2.     Czerwińska Elzbieta
3.     Fejkiel Grażyna
4.     Florek Bogusława

5.     Garko Lidia
6.     Hydzik Lucyna
7.     Kapusta Zuzanna
8.     Keck Małgorzata

9.    Kędzior Józef
1o.    Kidawska Anna
11.    Magusiak Elżbieta

12.    Magusiak Bronisław

13.    Mikołajczak Franciszek
14.     Paryż Alfreda
15.     Podulka Irena
16.     Piotrowska Elżbieta

17.     Rochacewicz Antonina
18.    Torma Henryka
19.    Wolańska Antonina

20.    Rozum Krystyna

21.    Hassinger Maria

22.   Martuszewska Teresa

23.   Niemiec Józef

24.   Oleniacz Wanda

25.   Prajzner Barbara

26.   Żebrak Anna

27.   Bagan Maria

28.   Gajewska Maria

29.   Sala Mieczysława

30.  Czarniecka Urszula


 

 


Zdrowie - gimnastyka na sali gimnastycznej

 

Prowadzący zajęcia:  mgr Magdalena Ćwikła
Dzień tygodnia;        środa    godz. 9:30
Miejsce zajęć;            sala treningowa PWSZ Sanok


 

1.   Adamska Elżbieta

2.   Dutkiewicz Janina
3.   Fejkiel Grażyna
4.   Florek Bogusława
5.   Furtak Danuta
6.   Gaworecka Barbara
7.   Gazdowicz-Drwięga Janina
8.   Garko Lidia
9.   Hassinger Maria
10. Kędzior Józef

11. Kucharzak - Zdunek Łucja
12. Kullanda Anna
13. Magusiak Bronisław
14. Magusiak Elżbieta
15. Martuszewska Teresa
16. Niemiec Józef

17. Płoskoń Walentyna
18. Prajsnar Anna
19. Rozum Krystyna

20. Sokołowska Jolanta

21. Sołopotycz Krystyna
22. Torma Henryka
23. Wilk Teresa


 

 


Informatyka - kurs komputerowy

Prowadzący zajęcia:     mgr inż. Paweł Strzelecki
Dzień tygodnia;            wtorek     godz. 17:00       
Miejsce zajęć;               Szkoła Podstawowa nr 9

                                       ul. Jana Pawła II   25    

inauguracja zajęć 12 grudnia (wtorek) 2017 r. godz. 17:00


 

1.   Bulwan Maria

2.   Frąc Maria

3.   Głowacz Gertruda

4.   Kopeć Barbara

5.   Cielemęcka Krystyna

6.   Leszczyński Michał

7.   Masio Kazimierz

8.   Niemiec Józef

9.   Ryba Alfreda

10. Dmitrzak Weronika

11. Gołda Urszula

12. Pałys Krystyna