KomunikatyPilny Komunikat


 

 

Sekretariat prowadzi zapisy.

 

PIKNIK nad Jeziorem

 

Niniejszym przekazujemy szczegółowe ustalenia dotyczące PIKNIKU nad Jeziorem Tarnobrzeskim, który odbędzie się w dniu 24 czerwca 2019r. (godz. 10.00 - 18.00) Zapraszamy z każdego UTW drużynę oraz kibiców. Proponujemy, aby każdy z uczestników zabrał ze sobą strój plażowy, coś do siedzenia, nakrycie głowy, parasol.

REGULAMIN

Drużyna biorąca udział w poszczególnych konkurencjach może liczyć max 30 osób, w tym:

1. Nordic- Walking na dystansie 2 km. Każdy UTW wystawia max po 7 zawodników, którzy dysponują własnym sprzętem. Start wspólny. Zawodnik i zawodniczka z najlepszymi czasami wygrywają konkurencję.
2. Regaty rowerów wodnych na dystansie 250 m /skład mieszany, 2 osoby/ Wygrywa drużyna z najlepszym czasem.
3. Regaty kajaków 2- osobowych na dystansie 250 m. Składy mieszane, 2 osoby/ Wygrywa drużyna z najlepszym czasem.
4. Sztafeta „Przelewanie jeziora do butelki” Drużyny 8-osobowe dostaną po 4 kubki plastikowe. Pierwszy zawodnik nabiera wodę z jeziora do kubka i podaje dalej, ostatni wlewa wodę do 5- litrowej butli. Wygrywa drużyna, która najszybciej napełni butlę wodą.
5. Konkurs na najpiękniejszy wianek z żywych kwiatków, zrobiony na miejscu – z własnego materiału. Powołane Jury dokona oceny uwitych wianków.
6. Rzut na jezioro wiankiem, który został zrobiony podczas konkursu. Wygrywa osoba, która rzuci najdalej.
7. Wyławianie na czas suchych rybek. Każde UTW może wystawić 5 osób do tej konkurencji. Wygrywa ten, kto w czasie 2 minut wyłowi najwięcej rybek.

Ponadto w programie imprezy przewidziane są liczne atrakcje: plażowanie, kąpiel w jeziorze, pływanie po jeziorze, grillowanie oraz tańce przy muzyce.

Postanowienia końcowe:

1. Opiekę medyczną na czas Pikniku zapewnia organizator imprezy.

2. Ubezpieczenie NW uczestników- gości z poszczególnych UTW- we własnym zakresie.

3. Odpłatność za udział w Pikniku wynosi 10 zł od osoby. Można dokonać po przyjeździe na miejsce lub wpłacić na konto UTW Tarnobrzeg. NR konta: 33 9434 0002 2001 1046 0276 0001 Bank Spółdzielczy w Tarnobrzegu

4. Sprawy sporne wynikłe w trakcie imprezy ostatecznie rozstrzyga przedstawiciel organizatora.


 

 

 


Komunikat

 

Sekretariat S U T W prowadzi zapisy na zakończenie roku akademickiego 2018/2019 , które odbędzie się 19 czerwca 2019 r. o godz. 17:00 auli Centrum Sportowo Dydaktycznym PWSZ w Sanoku.

 

program:

 

część oficjalna

część artystyczna

catering ;

                      - barszcz czerwony

                      - krokiet z kapustą

                      - ciastka

                      - kawa/herbata

                      - woda mineralna

 

Uwaga: spotkanie składkowe; 15 zł/osoba


 

 


KOMUNIKAT

 

Sanocki Uniwersytet Trzeciego Wieku im. Jana Grodka został Patronem Grupy nieformalnej „Komitet Społeczny na rzecz rozwoju UTW w Sanoku” w składzie; Irena Pańko – koordynator, Stanisława Sawicka i Genowefa Przystasz – asystenci koordynatora, która złożyła wniosek pt. „"Młodzi duchem" - seniorzy z Sanoka” na łączną kwotę 14250 zł do konkursu ogłoszonego przez Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2017 (Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich). Wniosek został pozytywnie zweryfikowany i otrzymał dotację w kwocie: 5000 zł. Zadanie realizowane będzie w okresie od 1 czerwca do 31 października 2017 r.


 

Wciąż młodzi duchem, choć w wieku już słusznym, mamy marzenie! W ramach projektu chcemy wydać publikację zawierającą opowieści ok. 30 osób, które spotkały się w Uniwersytecie Trzeciego Wieku w Sanoku. Naszym dążeniem jest, aby każdy opowiadający zawarł w swojej opowieści historię swojej aktywności na emeryturze. Następnie wydamy publikację i będziemy ją promować podczas spotkań i wykładów. Gdyż, naszym celem jest inspiracja i pobudzenie do aktywności innych młodszych kolegów.

Irena, Stanisława i Genowefa


 

 


fotorelacje


 

Wykład o Prawosławiu
Wykład o Prawosławiu
sanockie wykopaliska
fotorelacja ze spotkania w dniu 28 listopada 2012 r.
jesienne spotkanie z Japonią
jesienne spotkanie z Japonią
wiosenne spotkanie z Japonią
wiosenne spotkanie z Japonią